Головна » 2018 » Сентябрь » 24 » Зізнання у любові сонячного осіннього дня…
15:03
Зізнання у любові сонячного осіннього дня…

Прокидаюся рано - вранці від того, що за вікном періщить дощ. По особливому відчуваю значення слова повезло. Повезло вчора, коли було + 29, сонечко не таке палюче, як влітку, легенький вітерець освіжає і трішечки навіває легку прохолоду, а велика родина 9 – В вирушає на традиційний осінній  день здоров’я.  Діти, батьки, молодшенькі братики і сестрички, класний керівник… У цій когорті називаю себе останньою, усвідомлюючи, що без такої чудової команди батьків навряд чи впоралася б. То наше вельмишановне міністерство       (а разом з ним і деякі не зовсім свідомі батьки)   радіють, що скасували батьківські комітети ( у соцмережах тільки й коментують : “Тепер ніяких зборів грошей на штори!”). Ну й нехай! Штори нам не потрібні, подарунки до свят також! Класному керівникові потрібна команда батьків, які допоможуть, організують, підтримають… Якщо у тебе в класі 32 учні, то це колектив із майже 100 осіб ( батьки, бабусі, молодшенькі братики і сестрички). І нехай не всі вони збираються одночасно, але як обійтися без допомоги?

Ну що ж, нехай це буде по- сучасному, (по-модньому, як казала Проня Прокоповна, але не по хранцузьки ( жарт!).

 Називаємо тепер так: батьківський актив та його очільник. Отож, висловлюю щиру подяку очільнику батьківського активу Ричко Альоні Володимирівні за чудову організацію під час підготовки та проведення цього заходу. Вже чотири роки поспіль я відчуваю її надійне плече у будь-якій справі. Воістину людина володіє неабиякими організаторськими здібностями. Допоможе, підтримає…

Ось і цього разу все було організовано на найвищому рівні. Шкурко Михайло Володимирович провів чудовий майстер – клас по приготуванню шаурми,  Сехіна Олена Юріївна та Шкурко Лілія Миколаївна готували  зовсім нову для наших дітей страву – люля-кебаб. А яку смачнющу картопельку запік нам Сехін Микола Євгенійович! Саме він був цього дня головним біля мангалу.

Завжди з невеличким острахом сприймаю прибуття у клас новеньких. Як вони почуватимуть себе у колективі, як сприймуть їх діти, а вони, водночас, наші закони і порядки. Як до всього віднесуться батьки? Цього разу новенькі влилися в колектив так, ніби завжди були з нами. А сім’я Мамая Ярослава внесла такий драйв, що тут будь-хто позаздрить. Саме Ольга Валеріївна склала меню, і ця новина сприйнялася дітьми на ура. Щиро вдячна сім’ям Сехіних, Шкурко, Ричко, Мамай, які прийшли на день здоров’я у повному складі.

 А що ж діти? Діти отримали неймовірне задоволення від спілкування, ігор на свіжому повітрі, смачного обіду. Дивлюся на них і відчуваю, як швидко промайнув час. Уже такі дорослі, впевнені в собі, виховані… Боже ж ти мій, як же я їх люблю! І як пишаюся тим, що у нас така чудова, дружна класна родина.

Класна родина – класна!

Класний керівник 9 – В класу Дудчак Лілія Іванівна

 

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 142 | Додав: rude_n | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]