Головна » 2018 » Сентябрь » 27 » Знайомство з ПриватБанком
Знайомство з ПриватБанком

20 вересня учні 5-В класу відвідали одне з відділень ПриватБанку в місті Горішні Плавні. Під час екскурсії діти ознайомилися з роботою та структурою відділення, дізналися багато цікавого та повчального про банківські професії, про історію банку.

ПриватБанк – найбільший за розмірами активів український банк, був першим в Україні, хто представив пластикові картки й банкомати. Він також був першою фінансовою організацією в Україні, що отримала міжнародний рейтинг.

Працівники банку вчили п'ятикласників користуватися банківською картою юніора, терміналом, поштоматом. Найбільше дітям сподобалося відвідування приміщення, де здійснюються касові операції. Учням показали основні ознаки захисту банкнот та продемонстрували, як діє лічильник банкнот.

Наприкінці екскурсії всі учасники отримали сертифікати.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 25 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0