Головна » 2017 » Декабрь » 5 » Зроби тихіше!
Зроби тихіше!

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я до 2020 року кількість людей з порушенням слуху збільшиться на 30%.

Ці цифри змусили кожного з нас замислитись над питанням "Чи загрожує мені особисто зниження слуху?

В рамках проекту "Зроби тихіше!" було проведено дослідження серед представників учнівської ради та учнів школи. Проаналізувавши дані ми з'ясували - проблема ІСНУЄ!

Ми переконались, що багато наших однолітків також, як і ми отримують набагато більше навантаження на слуховий апарат, ніж той може витримати.

На запитання анкети "Чи користуєтесь ви навушниками?" усі з опитаних респондентів відповіли "Так"

На запитання "Скільки, в середньому, часу в день ви проводити в навушниках?" "більше 3 годин" - відповіли 42%, ще 20% зазначили, що перебувають у навушниках 2 години.

Як бачимо 52% респондентів знають про згубний вплив навушників на їх організм, але водночас 87% з опитаних щоденно в середньому від 1 год. до 3 год. користуються ними та 41% ігнорують застереження щодо тривалого  прослуховування музики на великій гучності.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 50 | Додав: rude_n | Рейтинг: 4.5/2