Головна » 2018 » Март » 1 » Зустріч з інженером з охорони праці ПГЗК
Зустріч з інженером з охорони праці ПГЗК

26 лютого 2018 року відбулася зустріч учнів профільного 10-го класу «FERREXPO» із провідним фахівцем з охорони праці Наталією Анатоліївною Жовтяк.

Учні багато дізналися про поняття системи управління охороною праці. Зокрема ознайомилися з інтегрованою системою управління гігієною і безпекою праці Полтавського ГЗК, її багатьма елементами. Мета таких систем — збереження життя, здоров’я й працездатності людини в процесі трудової діяльності. Головне на виробництві — люди. Велика відповідальність покладається на керівника, який мусить оперативно забезпечувати робітникам належні умови праці. Адже, за словами Наталії Анатоліївни, виробничі планові показники не можуть бути виконані без безпечної організації та безпечного виконання робіт.

Навчання працівників — необхідна частина профілактичної роботи, спрямованої на підвищення рівня знань і умінь працівників комбінату та усунення небезпечних дій при виконанні робіт. Тож учням розповіли про можливості здобути освіту інженера з охорони праці та перспективи цієї професії. Завданням спеціаліста даної сфери є створення в кожному структурному підрозділі підприємства умов праці, які відповідають вимогам нормативно-правових актів, і передумов для неухильного зменшення показників виробничого травматизму, професійної захворюваності, аварійності, зниження ризиків на кожному робочому місці. Іншими словами — зберегти життя людини. Найважливішими умовами успішності даної роботи є залучення всього персоналу, а для цього необхідне добре навчання. Отже, десятикласники дійшли висновку: щоб правильно робити — треба знати, щоб знати — треба вчитися.

Козинець Ксенія, учениця 10-А класу

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 71 | Додав: rude_n | Рейтинг: 0.0/0